Porównanie kredytów

Kredyt gotówkowy w czasach COVID – czy opłaca się go brać?

Od kiedy pandemia COVID-19 pojawiła się na świecie, życie wielu ludzi uległo poważnym zmianom. Wiele sektorów gospodarki zostało poważnie dotkniętych, a wielu ludzi zmuszonych było zmierzyć się z trudnymi wyzwaniami finansowymi. W tym czasie, wiele osób rozważa wzięcie kredytu gotówkowego, aby poradzić sobie z trudnościami finansowymi. Jednak pytanie brzmi: czy w obecnych czasach warto wziąć kredyt (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2017

Wiele osób będących na emeryturze zastanawia się czy może wziąć kredyt gotówkowy długoterminowy. Są banki które umożliwiają osobom starszym wzięcie kredytu na dłuższy okres. Przedstawię dziś ranking kredytów 2018, według limitu wieku dla spłaty kredytu. Za przykład dla dokładnych wyliczeń posłuży kredyt w wysokości 15000 zł na 10 lat na remont łazienki, przy założeniu, że kredytobiorca skończył 60 (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Oto mój ranking kredytów gotówkowych na listopad 2017:

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy

Zaletami pożyczki w BGŻ BNP Paribas są według mnie niskie minimalne stopy procentowe, wysoka maksymalna kwota i bardzo długi okres kredytowania – do 10 lat. Ponadto zaciągnięcie pożyczki nie wymaga poręczyciela. Minusem jest wysoka prowizja i konieczność przedstawienia przez nas dokumentów potwierdzających (więcej…)