Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Oto mój ranking kredytów gotówkowych na listopad 2017:

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy

Zaletami pożyczki w BGŻ BNP Paribas są według mnie niskie minimalne stopy procentowe, wysoka maksymalna kwota i bardzo długi okres kredytowania – do 10 lat. Ponadto zaciągnięcie pożyczki nie wymaga poręczyciela. Minusem jest wysoka prowizja i konieczność przedstawienia przez nas dokumentów potwierdzających stały dochód.

2. Alior Bank – Pożyczka 5% z gwarancją

Zalety kredytu w Alior Bank to minimalne formalności i bardzo szybka wypłata. Maksymalna kwota kredytu jest stosunkowo wysoka, zyskujemy też bardzo elastyczny okres spłaty. Wady obejmują konieczność przedstawienia zaświadczenia o dochodach i zatrudnieniu w przypadku kredytu powyżej 4 000 PLN.

3. Eurobank – Kredyt gotówkowy

Eurobank zapewnia nam szybki dostęp do gotówki i niewiele formalności. Zaletą jest również naliczanie minimalnych odsetek przez bank. Maksymalna kwota pożyczki jest dość niska. Potwierdzenie dochodu i stałe zatrudnienie są również od nas wymagane.

4. PKO BP – Mini Ratka

W PKO BP zyskujemy bardzo atrakcyjne warunki umowy, możliwość wcześniejszej spłaty, a także dostęp do negocjacji stóp procentowych. Musimy niestety posiadać rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP do zaciągnięcia pożyczki.

5. InBank – Kredyt gotówkowy

W InBanku dostaniemy dofinansowanie od 2 000 PLN do 50 000 PLN. Miesięczna rata może być przez nas dopasowana do wybranego okresu zobowiązań. Minimalny okres spłaty to 4 miesiące,a maksymalnie dostajemy 60 miesięcy.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *